Володимир ЧЕСНАКОВ: “У сезоні-2026/27 на 95% “Ворскла” не буде ніде брати участі – ні у всеукраїнських, ні навіть в обласних змаганнях”

Спортивний директор “Ворскли” Володимир Чеснаков повідомив, що полтавський клуб з великою ймовірністю пропустить сезон-2026/27. Команда не планує виступати ані у змаганнях ААФУ, ані у чемпіонаті Полтавської області.

“У цьому сезоні на 95% “Ворскла” не буде ніде брати участі – ні у всеукраїнських, ні навіть в обласних змаганнях”, – сказав Чеснаков.


Як відомо, “Ворскла” офіційно не допущена до виступу у турнірах під егідою ПФЛ у сезоні-2026/27. Полтавський клуб не зміг підтвердити фінансові критерії та отримати атестат для участі у футбольних змаганнях.

На початку березня “Ворскла” призупинила діяльність чоловічої та жіночої команд у зв’язку з фінансовими проблемами. Через декілька днів після цього чоловіча команда відновила тренування і почала готуватися до другої частини сезону в першій лізі, який у підсумку все ж таки дограла.

Наприкінці березня власник ФК “Ворскла” (ТОВ “Неомінерали”) ухвалив рішення про зміну керівництва клубу. Новим генеральним директором став Максим Гарус, змінивши в.о. гендиректора клубу Олега Лисака.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *